برگزاری نشست اعضا شورای فرهنگی شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس با معاونت فرهنگی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شركت PEDEX – جلسه هم اندیشی فرهنگی شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس با حضور مدیر عامل و اعضای شورای فرهنگی با دکتر احمدی معاون فرهنگی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، آقای محمدی دبیر ستاد اقامه نماز و هیئت همراه در روز یکشنبه ۱۴/۷/۹۸ برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر کوهستانی مدیر عامل و رئیس شورای فرهنگی شرکت ، ضمن ابراز خیر مقدم به مهمانان حاضر در جلسه، گزارشی از فعالیت های انجام شده  در راستای دستورالعمل های ابلاغی و خط مشی فرهنگی بنیاد مستضعفان در نیمسال نخست امسال ارائه دادند.

 همچنین ایشان گزارشی از برنامه ریزی های انجام شده در شورای فرهنگی شرکت در جهت ارتقای فرهنگ پرسنل در حوزه های مذهبی، ملی، سلامت، خانواده و ... ارائه و از تمرکز شورای فرهنگی بر چالش ها و مخاطرات پیش روی نیروهای عملیاتی در صنعت حفاری  و استفاده مطلوب از امکانات و ظرفیت های موجود سازمان جهت به حداقل رساندن این چالش ها اشاره نمود.

در ادامه دکتر احمدی معاون فرهنگی بنیاد ، ضمن مطلوب دانستن فعالیت های انجام شده ، در دست اقدام و ارزیابی شاخص های فرهنگی شرکت افزودند : فرهنگ، اولویت اول هر کاری است و در جامعه امروزی می بایست هرگونه اقدام فرهنگی را با خلاقیت و نوآوری و ریشه داشتن در اصالت فرهنگی تاثیرگذارتر کرد . ایشان همچنین از نیاز سنجی و مخاطب سنجی در اولویت بندی برنامه ریزی فرهنگی و لزوم پیوست فرهنگی در هر اقدامی اشاره کرد.