برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

به گزارش روابط عمومی شرکت  PEDEX ، مراسم تودیع دکتر مسعود عیدی و معارفه دکتر بهنام کوهستانی، مدیرعامل سابق و جدید شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس، عصر روز سه شنبه ۱۳ آذر با حضور دکتر وحید باقری مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت PEDEX در سالن کنفرانس این شركت برگزار شد.

در طی این مراسم که با حضور دکتر  باقری مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، معاونین و مدیران ارشد و پرسنل شرکت برگزار شد، ضمن معرفی دکترکوهستانی به عنوان مدیرعامل جدید، از زحمات دکترعیدی قدردانی نمود.

در این جلسه مدیر عامل محترم هلدینگ انرژی گستر سینا از عملکرد مثبت و مطلوب 9 ساله دکتر عیدی بعنوان مدیرعامل شرکت تقدیر و فعالیتهای صورت گرفته را مفید ارزیابی کردند و خاطر نشان ساخت: بی تردید موفقیت حاصله مرهون تلاش ارزنده مدیر عامل و پرسنل شرکت بوده و به یقین چشم اندازی روشن و مطلوب در انتظار شرکت انرژی گستر پارس خواهد بود و امیدواریم با حضور آقای کوهستانی این روند در آینده نیز ادامه یابد .

دکتر عیدی نیز ضمن تشریح فعالیتهای 9 ساله دوران مدیریت خود، بیان نمود قطعا بدون وجود پرسنل تلاشگر و سختکوش شرکت، شاهد چنین پیشرفت و رشد قابل توجه در عرصه صنایع بالا دستی نفت و گاز نبودیم . بی شک جدایی از خانواده PEDEX برایم بسیار سخت بوده و برای برادر و دوست بزرگوارم دکتر کوهستانی روزهایی پر از موفقیت و پیشرفت آرزومندم. همچنین وی از همراهی اعضای محترم هیئت مدیره ، معاونین، مدیران و کارکنان ستادی و بویژه همکاران در مناطق عملیاتی شرکت تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه جلسه دکتر کوهستانی ضمن یاد از مدیران عامل قبلی شرکت  مهندس عباس بادکوبه و مهندس رضا شاعری که سنگ بنای اصلی شرکت را بنا نهادند از زحمات بی شائبه دکتر عیدی در تداوم وبه ثمر نشاندن آن، تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان درتصدی سمت جدید در شرکت حفاری شمال آرزوی موفقیت و سلامت نمودند.

آقای کوهستانی تلاش بی سابقه همکاران در اجرای موفق  و بهنگام پروژه آزادگان جنوبی را تحسین برانگیز و قابل تقدیر دانسته و ابراز نمودند که نیروی انسانی، سرمایه اصلی شرکت می باشند. همچنین خاطر نشان کرد امیدواریم با اتکال به خداوند متعال و همدلی و همراهی تمامی کارکنان بتوانیم پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی نموده  و شاهد رشد و تعالی هرچه بیشتر شرکت بزرگ PEDEX   و حضور در بازارهای بین المللی در آینده نزدیک باشیم.