تقدير از همكار ارجمند جناب آقای مجيد اصلاحيان به مناسبت نائل شدن به درجه بازنشستگی، همزمان با برگزاری مراسم گراميداشت ولادت امام علی عليه السلام

به گزارش روابط عمومی شرکت (PEDEX)، همزمان با سالروز میلاد با سعادت مولاي متقيان امام علي عليه السلام و روز پدر، مراسم تقدیر از آقاي مجيد اصلاحيان به مناسبت بازنشستگي با حضور جناب آقای مهندس علي نوذري مدیر عامل و كليه پرسنل آقا در سالن جلسات برگزار گردید.

در این مراسم مهندس نوذري بيان نمودند: اینجانب با احترام سالروز با سعادت امیر المومنین حضرت امام علی (ع) و روز پدر را خدمت یکایک همکاران عزیز بویژه حفارمردان و کارکنان شریف و پرتلاش شرکت پدكس تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن آرزوی توفیق و تندرستی برای همه عزیزان، امیدوارم با استعانت از خداوند منان در سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی حضرت امیر المومنین امام علی (ع) در تمامی مراحل و ابعاد زندگی کوشا باشیم.

در ادامه علي نوذري، در بخشی از سخنان خود به مناسبت بازنشستگی آقای مجيد اصلاحيان  ابراز داشتند؛

بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با شیوه ها و استفاده از تجربيات برتر است. امید است این دوران جدید از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.

سپس مجيد اصلاحيان نیز در صحبت های کوتاه خود ضمن آرزوی موفقیت برای حضار از تمامی همکاران طلب حلالیت نمود و خواستار تلاش و همت بیشتر همکاران خود در جهت اعتلای هر چه بیشتر  نام شركت پدكس شد.

در پایان مراسم به رسم یادبود، لوح سپاس و هدایایی به وی اهدا گردید.

در قسمتی از متن لوح سپاس ايشان، آمده است:

از جنابعالی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده و اکنون به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید و با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارید، شایسته است قدر داني نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت مي نمايم.

روابط عمومي شركت پدكس