برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

به گزارش روابط عمومی شركت PEDEX- مجمع عمومی عادی سالیانه به طور فوق العاده صاحبان سهام شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس (سهامی خاص) به شماره ثبت 40918 و شناسه ملی 10100862988 مربوط به سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1399، روز سه شنبه مورخ 1400/04/22 ساعت ۱۳ با حضور نمایندگان کلیه سهامداران محترم و به ریاست جناب آقای مهندس اوجی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، در محل سالن جلسات هلدینگ انرژی گستر سینا برگزار گردید.

شایان ذکر است در این جلسه استماع گزارش هیئت مدیره، گزارش حسابرس  و بازرس قانونی شركت در خصوص عملكرد سال مالی منتهی به 30 اسفند سال 1399 و بررسی و تصویب تراز نامه و صورت های مالی در دستور كار این جلسه قرار داشت.

همچنین انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکن برای سال مالی ۱۴۰۰، بررسی و تصویب برنامه و بودجه سال 1400 شرکت، تعیین حق الحضور اعضاء غیرموظف و تعیین روزنامه های كثیر الانتشار جهت درج آگهی های رسمی شركت از دیگر مواردی بود كه در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر طبق این گزارش، سایر مواردی كه تصمیم گیری در مورد آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد در این جلسه با حضور سهامداران شركت مورد بررسی قرار گرفت.