برگزاری همایش مدیران شرکت های تابعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در استان خوزستان به میزبانی شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

به گزارش روابط عمومی  PEDEX، همایش مدیران شرکت های تابعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی استان خوزستان با حضور جناب آقایان علیرضا شوشتری دبیر شورای هماهنگی مدیران بنیاد مستضعفان استان خوزستان، مهندس زیار سرپرست هلدینگ انرژی گستر سینا؛ جمعی از مقامات استانی و مهندس صحبت زاده مدیرعامل شرکت ، دکتر سلیمی رئیس هیئت مدیره ، مهندس حسینی عضو هیئت مدیره  و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس در هتل فجر اهواز برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، آقای مهندس صحبت زاده ضمن خوش آمدگویی از حضور کلیه میهمانان خصوصا مادر شهیدان فرجوانی در این نشست تقدیر کرد و به معرفی شرکت و فعالیت های آن پرداخت. وی با تاکید بر حضور و تمرکز فعالیت شرکت های هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان در استان خوزستان، عنوان نمود که بخش مهمی از فعالیت‌های شرکت انرژی گستر پارس نیز در این استان انجام می شود.

همچنین آقای صحبت زاده به بخش هایی از اقدامات شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی در شهرستان های استان از جمله  توزیع کمک های معیشتی، توزیع بسته های بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده، کمک به موکب سیدالشهدا در اربعین حسینی با همکاری سایر شرکت های بنیاد مستضعفان، اشاره نمودند.

در ادامه مهندس زیار ، سرپرست هلدینگ انرژی گستر سینا  ضمن خیر مقدم به مهمانان و تشکر از حضور گرانقدر مادر شهیدان فرجوانی ، با اشاره به حضور موثر و تمرکز فعالیت شرکت های هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان در استان خوزستان، عنوان نمود که بخش مهمی از فعالیت‌های شرکت های زیر مجموعه هلدینگ انرژی سینا خصوصا شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس نیز در این استان انجام می شود که از این امر می توان جهت توسعه استان استفاده نمود.

 ایشان با تقدیر از اقدامات دیگر شرکتهای هلدینگ انرژی گستر سینا، بنیاد علوی و سایر شرکتهای بنیاد مستضعفان در بحث محرومیت زدایی در استان خوزستان، تاکید نمود که هم افزایی بین شرکت های همکار در راستای سیاست‌های کلان بنیاد مستضعفان، رمز موفقیت این مجموعه در انجام اقدامات موثر در رفع محرومیت مناطق همجوار در استان خوزستان است. وی اظهار امیدواری نمود که این مجموعه جلسات، بستر مناسبی را برای ایجاد این هم افزایی فراهم سازد.

شایان ذکر است در این نشست از مادر شهیدان فرجوانی به عنوان مادر فداکار و بانوی کارآفرین استان تقدیر به عمل آمد.

ادامه این نشست به استماع سخنان میهمانان گرامی اختصاص یافت و پس از اقامه نماز جماعت و صرف نهار  با اهدای لوح تقدیر و هدایی از گروه های جهادی حوزه سلامت استان خوزستان به پایان رسید.