خدمت رسانی به زوار اربعین در موکب هلدینگ انرژی گستر سینا در مرز چذابه

به گزارش روابط عمومی PEDEX، همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، موکب محبان امیرالمومنین (ع) وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در مرز چذابه مشغول خدمت رسانی به زوار امام حسین (ع) است. از جمله خدمات این موکب شامل محل اسکان آقایان، محل اسکان خانم ها، خدمات پزشکی و درمانی، پذیرایی در وعده های صبحانه، ناهار، شام و ... است. تامین چندین میلیون بطری آب معدنی‌، توزیع روزانه 5 هزار پرس غذای گرم و تامین آبمیوه و نوشیدنی بخشی دیگر از خدماتی است که در موکب هلدینگ انرژی گستر سینا به محبان امام حسین(ع) ارائه می شود.

در موكب محبان اميرالمومنين(ع) در مرز چذابه، تنها عشق و ارادت خالصانه کسانی را می بینيد که عاشقانه به زوار اباعبدالله الحسین (ع) خدمت می کنند و این خدمات در بخش های مختلف ارائه می شود هرکس با هر پست و سمتي در شركتهاي زير مجموعه هلدينگ انرژي گستر سينا،  با چای و خرما و غذا سعی می کند تا مرهمی بر خستگی راه زائران باشد.

شایان ذکر است شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس مسئولیت طبخ روزانه بیش از 5۰۰۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع آن در محل موکب و مرز چذابه را بر عهده دارد. علاوه بر این نیروهای جهادی و داوطلب شرکت نیز به صورت شبانه روزی در محل موکب در حال خدمت رسانی به زائران امام حسین(ع) مي باشند.