بازدید رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

به گزارش روابط عمومی شركت PEDEX – جناب آقای مهندس پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به همراه آقای مهندس جواد اوجی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در روز شنبه مورخ 1400/04/26 با حضور در ساختمان مرکزی شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس در جریان آخرین فعالیت های صورت گرفته این شركت قرار گرفتند.

در ابتدای این بازدید، مهندس اوجی ضمن تشکر از بازدید جناب آقای فتاح از شرکت  PEDEX ، گزارشی از عملکرد و برنامه های انجام شده پس از بازدید ایشان در دی ماه تا کنون ارائه دادند و خاطر نشان کردند کلیه مدیران شرکت، سخنان شما در خصوص لزوم توجه به نیروی انسانی به عنوان مهم ترین رکن هر سازمانی سرلوحه کار خود قرارداده اند و از هیچ تلاشی جهت اخذ پروژه ، حل مشکلات و  ایجاد امنیت و آرامش برای این عزیزان فروگذار نکرده اند.

در ادامه، جناب آقای فرهاد صحبت زاده مدیرعامل شركت PEDEX ضمن خوش آمدگویی به ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هیئت همراه، به تشریح آخرین وضعیت پروژه های عملیاتی و فعالیتهای مختلف شركت پرداخت و با ارائه گزارشی مبسوط، عملكرد و برنامه های در دست اقدام و نیز دستاوردهای شركت در بخشهای مختلف ستادی و عملیاتی شرکت را تشریح کرد.

در این بازدید رئیس بنیاد مستضعفان با یادآوری لزوم توجه بیش از پیش به مسئولیت‌های اجتماعی بنیاد افزود: کارهای خوبی در این زمینه در شرکت PEDEX انجام شده است و بایستی همواره رسالت اصلی بنیاد مستضعفان و رسیدگی و توجه به مناطق محروم اطراف پروژه در راس فعالیت های سازمان قرار گیرد ؛ سود اصلی ما در نفع مردم است و هراقدامی که به نفع مردم باشد، برای ما سودآور محسوب می‌شود.

مهندس فتاح ، منابع انسانی را ارزشمندترین سرمایه هر سازمان دانست و افزود: توجه ویژه به نیروی انسانی  خصوصا نیروی انسانی وفادار و دلسوز اعم از توجه مادی و معنوی ، موجب افزایش کارایی و توسعه و رشد فعالیت‌ها خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم جناب آقای دکتر ابراهیم سلیمی رئیس هیئت مدیره شرکت و سایر معاونین و مدیران شرکت نیز ضمن تشکر از توجه جناب آقای فتاح به شرکت های  زیر مجموعه های خود ، مسائل و پیشنهادات خود را مطرح کردند.