بازدید مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا از سایت پشتیبانی شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

 به گزارش روابط عمومی پدکس: جناب آقای مهندس محمد صادق عظیمی فر مدیرعامل محترم شرکت انرژی گستر سینا و هیئت همراه در روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ با همراهی مدیر عامل و جمعی از معاونین و مدیران شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس؛ از پایگاه پشتیبانی این شرکت در شهرستان حمیدیه بازدید بعمل آوردند.

 در ابتدای بازدید نشست صمیمانه ای با جمعی از کارکنان در سالن جلسات سایت حمیدیه برگزار گردید، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مهندس علی نوذری مدیر عامل شرکت پدکس ضمن خوش آمدگویی به مدیر عامل محترم هلدینگ انرژی گستر سینا و هیئت همراه، توضیحاتی در خصوص به پایان رساندن و تحویل پروژه ملی کبود ارائه نمودند و سپس کلیپ تهیه شده از لوکیشن پروژه، اقدامات انجام شده و آماده سازی جهت افتتاحیه به نمایش گذاشته شد.

وی در ادامه به تشریح آخرین وضعیت پروژه های عملیاتی و فعالیتهای مختلف شركت پرداخت و با ارائه گزارشی ، عملكرد و برنامه های در دست اقدام و نیز دستاوردهای شركت در بخشهای مختلف ستادی و عملیاتی شرکت را تشریح كردند.

 در بخش بعدی جلسه نمایی از سایت حمیدیه به نمایش گذاشته شد که مهندس ابراهیم جعفری معاونت محترم پشتیبانی شرکت پدکس توضیحاتی مانند مساحت سایت ،انبارها ،ساختمان اداری ،مهمانسرا و کارگاه ها ارائه نمودند.

شایان ذکر می باشد مهندس عظیمی‌فر در این بازدید با توجه به تعدد پایگاه‌های پشتیبانی حفاری شمال در اهواز، بر لزوم هم افزایی این پایگاه‌ها به منظور چابک‌سازی و انجام هر چه بهتر و سریعتر امور، همکاری مشترک بین دو شرکت حفاری شمال و پِدِکس و تبادل اطلاعاتی بین این دو شرکت فعال در بالادست صنعت نفت تأکید کرد.

در انتها مهندس عظیمی فر قسمت های مختلف پایگاه پشتیبانی حمیدیه من جمله انبار ها، کارگاه تعمیرات، مکانیک و غیره را مورد بازدید و بررسی قرار دادند و در جریان روند آخرین فعالیتهای صورت گرفته این پایگاه عملیاتی و پشتیبانی  قرار گرفتند.

روابط عمومي PEDEX