برگزاری مراسم افتتاحیه تعالی سال ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومى و به همت واحد طرح و برنامه شركت PEDEX ،جلسه افتتاحیه تعالی سال ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل ، مدیران ارشد و دبیران کارگروه ها روز دوشنبه ساعت ۱۱ در سالن کنفرانس دفتر مرکزی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای قلی‌پور، مدیرتعالی شرکت، خلاصه‌ای از اقدامات انجام شده در پنجمین دوره ارزیابی و برنامه‌های سال جاری را برای اعضا تشریح نمودند و در ادامه آقای کریمی مدیر طرح و برنامه، چالش‌های اصلی برای پیاده‌سازی اثربخش این مدل را برشمردند.

در ادامه این جلسه آقای مهندس صحبت‌زاده ضمن تقدیر و تشكر از اهتمام ویژه واحد طرح و برنامه، مدیر تعالی سازمانی، مدیران و كلیه دبیران کارگروه های تعالی بر استقرار الگوی تعالی سازمانی، بر فرهنگ‌سازی و آموزش در تمامی رده‌های سازمان به عنوان مهمترین اقدام در پیاده‌سازی مدل تعالی تاکید کردند.

گفتنی است در حاشیه  این جلسه از دبیران کارگروه های تعالی با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است جایزه ملی تعالی و پیشرفت یکی از جوایز معتبر در حوزه مدیریت کسب و کار است که همه ساله توسط مرکز ملی تعالی و پیشرفت و با فرآیندی کاملا حرفه‌ای، تخصصی و دقیق برگزار می‌شود و شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس در پنجمین جایزه ملی تعالی و پیشرفت در سال ۹۹ موفق  به اخذ جایزه دو ستاره از دبیرخانه این جشنواره گردید.