ديدار صميمانه ي مديرعامل شركت پدكس با معاونين، مديران، و كاركنان دفتر مركزي

دكتر علي فروزنده مدير عامل شركت حفاري و اكتشاف انرژي گستر پارس، ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و اروزی موفقیت برای همکاران اولین موضوع مهم در سال جديد را استفاده از ابزارهای مالي مختلف جهت تامین اعتبارات لازم برای شرکت و پروژه ها عنوان كرد.
 
ايشان به برخی کارهای صورت گرفته در سال گذشته اشاره نمود. از جمله اثبات سه دکل در سه ماهه اول سال گذشته که در ابتدای حضور مدیریت جدید غیرفعال بودن و ظرف 45 روز مشغول به کار شدند.همچنین فعالیت همزمان 5 دکل به صورت همزمان را بی سابقه خواند و رویه کردن و سیستمی سازی فرایند ها در سال 1402 را از نخستین برنامه های سال پیش رو دانست. دکتر فروزنده افزایش تعاملات بین المللی جهت کسب مشتریان خارجی را دومین استراتژی سال جدید نامید که برای شروع کشور عراق را به عنوان پایلوت در نظر گرفته شده که باید واحد های دکل داری و بازرگانی با همکاری خود بتوانند در این خصوص عملکرد مناسبی داشته باشند. پایبندی به پیمانها و عهد از دیگر اهداف مهم شرکت در سال 1402 بود که دکتر فروزنده به آن اشاره کرد. در این خصوص انجام تعهدات ما به عنوان پیمانکار باید به صورت کامل صورت گیرد تا کارفرما های ما هم با ما خوش قول باشند و متعهد و ما نیز با پیمانکارهای زیر مجموعه خود خوش عهد باشیم. تعامل مناسب با شرکت های همکار و همسو جهت بالا بردن درامد و استفاده از تجربیات دیگران از دیگر اهداف شرکت در سال جدید می باشد که با عملکرد درست می توان از این هدف به شدت جهت بالا بردن راندمان استفاده کرد. پنجمین هدفی که دکتر فروزنده در دیدار صمیمانه خود با پرسنل شرکت از آن یاد کرد توجه و اهتمام به نیروی انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه یک مجموعه است . ایشان از تمامی مدیران خواست تا به نیروهای تحت امر به خصوص قشر کارگری توجه ویژه ای داشته باشند و همچنین کارکنان نیز شرکت را خانه خود دانسته و با تمام وجود در راستای اهداف شرکت گام بردارند و به صورت داوطلبانه در بخش های مختلفی که میتوانند در شرکت حضور موثر داشته باشند اعلام امادگی كنند.
 
مديرعامل پدكس خاطر نشان كرد تلاش در جهت رشد تولید و بهره وری نيز به عنوان يكي از اهداف اصلي شركت در سال پيش رو توسط شركت در گرفته شده است .
 
دکتر علی فروزنده مدیر عامل شرکت پدکس با بررسی عملکرد ده ساله شرکت پدکس عملکرد سال گذشته را به عنوان یک موفقیت نام برد و این دستاورد را لطف خدا و همت همکاران دانسته و ابراز امیدواری کرد با رفع تعهد ارزشی و موضوع بانک سپه مشکلات عمده شرکت در ابتدای سال به صورت کامل حل شود.